נישואים אזרחיים בחו”ל ? 10 סיבות להעדיף תעודת זוגיות™ על חתונה אזרחית בחו”ל

בזמן שאזרחים רבים בוחרים בנישואים אזרחיים, אם מטעמם האישי או מתוך אילוצים בירוקרטיים, יש פתרון בישראל שאינו דורש נסיעה לחו”ל, ביקור ברבנות או סיבוך בירוקרטי. הנה כמה סיבות מדוע עדיף להוציא תעודת זוגיות:

1. שיוויון זכויות

התעודה טובה להצגה בפני מוסדות ציבוריים ורשויות מקומיות המבקשות לברר את מהות היחסים בין בני זוג לצורך מתן/קבלת שירותים שירותים ציבוריים, ממשלתיים, עירוניים, פרטיים ועוד. בני הזוג נהנים מזכויות שוות של ידועים בציבור.

2. התאמה מלאה לערכי בני הזוג

תעודת הזוגיות מאפשרת לבני הזוג לזכות להכרה פומבית של זוגיותם, אך אינה מחייבת אותם למערכת ערכים המוכתבת להם ממקור חיצוני דתי או אזרחי.  בני הזוג קובעים בעצמם את ערכי הזוגיות שלהם, מה שמאפשר מיסוד יחסים זוגיים על בסיס ערכים פשוטים של שוויון, אהבה, הדדיות וכבוד .

3. חופש בבחירת הטקס

יחד עם קבלת תעודת הזוגיות, ניתן גם לערוך טקס נישואים אזרחיים על ידי ארגון משפחה חדשה. ניתן לערוך גם כל טקס נישואין שיעלה על דעת בני הזוג, החל מטקס באמצעות רב או רבנית ועד ניהולו על ידי עורך/ת טקס, חברה או חבר ואפילו הורי הזוג יכולים לחתנם בנוכחות חברים ומשפחה, חופש מוחלט בעריכת טקס החתונה (אפשר גם לערוך טקס במשפחה חדשה).

4. קבלת הקיים בלא שיפוטיות

תעודת הזוגיות, היא תעודה שכל מהותה היא הכרה אישית ופרטית של בני הזוג בזוגיות של עצמם. על מנת לשאת אותה, הם אינם צריכים לתת הסברים ונימוקים לזוגיות שלהם ובוודאי שלא להוכיח את כשרותה. זאת, בניגוד לנישואין, שם מתבקשים בני הזוג להמציא מסמכים אישיים (דת, אזרחות, כוונה לחיות יחד) המעידים על זכותם להינשא. תעודת הזוגיות באה לאשר את הקיים ולתת תוקף להצהרתם של בני הזוג, כי הם אכן זוג.

5. הליך נח וקצר

אין צורך להירשם במשרד הפנים, לגשת לרבנות, להוציא תעודות ואישורים היסטוריים של בני הזוג ומשפחתם, להוכיח הוכחות או להמציא מסמכים שונים. התצהיר מול עורך הדין מחליף את כל אלו והוא בעל תוקף משפטי. אם חס וחלילה היחסים עולים על שרטון ומחליטים להיפרד, נוהגים בכבוד ומסיימים את הקשר בלא סחיטה ואיומים. במקרים שבהם אין שיתוף פעולה של בן/ת הזוג, יסתיים הקשר גם על פי הודעת צעד אחד בלבד.

6. חיסכון בעלויות

אין צורך לטוס לחו”ל, למצוא מלונות, להטיס חברים וקרובי משפחה – כל עלויות הנסיעה נחסכות.

7. שמירה על פרטיות

התעודה, המהווה הוכחה משפטית להצהרת הקשר בין בני הזוג, פוטרת אותם מן הצורך להציג הוכחות נוספות אודות הקשר ביניהם, כך הם יהיו פטורים מן הצורך להציג את הסכם הממון שנערך ביניהם או הסכם לחיים משותפים. כידוע, הסכמים שנערכו בין בני זוג הם עניינם הפרטי בלבד והצורך להציג אותם, הוא חדירה לפרטיותם, לכן, התעודה מונעת מהם את החשיפה הבלתי רצויה הזו ומונעת את הפגיעה בצנעת הפרט שלהם.

8. תוקף משפטי

התעודה מונפקת, בנוסף לתצהיר משפטי שנערך בכתב, בפני עורך דין. חתימתו וחותמתו של עורך הדין מוטבעת על התעודה עצמה ונותנת לה את התוקף המשפטי. התעודה היא הוכחת תצהיר ומשום כך, מעידה כי מי שנושא אותה, הצהיר על פי דין אודות זוגיותו. הצהרה זו מחייבת אותו בהתאם להוראות החוק בישראל. אישור לתוקפה המשפטי של התעודה ניתן על ידי בית משפט בפסק דין של השופטת איילת גולן תבורי (לקטעים מפסק הדין לחצו)

9. מצרפים הסכם חיים משותפים

ניתן למסד את הזוגיות בצורה מלאה, שקופה ויסודית על ידי תכנון וכתיבת הסכם ממון או הסכם לחיים משותפים. הסכם ממון הוא חוזה הנערך בין בני הזוג ובו מוסדרים כל ענייני הרכוש ביניהם, בהתאם לצורכיהם, רצונם, השקפת עולמם ונסיבות חייהם. הסכם ממון הוא הסכם בונה וצופה פני העתיד.

10. פרידה

במקרה של פרידה, חס וחלילה, יש להודיע באופן מסודר על הפרידה, לחתום על תצהיר פרידה בו מצהירים שהזוגיות הסתיימה ומחזירים את התעודות למשרדי משפחה חדשה. נוהל זה אושר בפסק דין של בית המשפט לענייני משפחה (לחצו).

רוצים למסד את הזוגיות שלכם באופן אזרחי שמתאים לכם? צרו איתנו קשר בטלפון 03-5660504 (א’-ה’ 09:00-18:00) או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

למידע נוסף השאירו פרטים

 

פורסם בקטגוריות: הסכם ממון והסכמי זוגיות, ידועים בציבור, נישואין ונישואין אזרחיים, עדכונים וחדשות, תעודת זוגיותתגיות: 48 תגובות

48 תגובות

 1. מאמנת אישית מאמנת אישית
  Posted 26 בפברואר 2012 at 13:48 | Permalink

  אני אגיד מה שאני אומרת כבר זמן רב (בשמות אחרים אבל 🙂 ), את מבצעת עבודה מצוינת.
  מה שמעניין אותי זה האם הנישואים מוכרים במשרד הפנים או שאלו ממשיכים בשלהם, כמו כן אשמח אם תוכלי להגיד לי מאחר ולא מצאתי מידע ברשת כיצד זוגות לא יהודיים (נוצרים-מוסלמים-דרוזים) אזרחי ישראל מצליחים להירשם במשרד הפנים בעוד אלו שמוגדרים לא יהודים (נוצרים) והם רוסים חייבים לטוס לחול.

 2. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 28 בפברואר 2012 at 11:45 | Permalink

  שלום,

  אם תקראי שוב, ומומלץ גם לבקר בעמוד שלנו על תעודת הזוגיות – התעודה היא פתרון אזרחי לנישואים בישראל, היא לא פורמט אחר של נישואים ובני הזוג לא נרשמים כנשואים אלא חיים יחד במעמד ידועים בציבור. כל אזרח מכל דת ומין יכול לקבל את המעמד ולהנות משיוויון זכויות מלא לזוגות נשואים מול מוסדות המדינה. תעודת הזוגיות משמשת את בני הזוג כהוכחה למעמדם ומקובלת על ידי מוסדות המדינה.

 3. מנדל רחל מנדל רחל
  Posted 14 במאי 2012 at 13:05 | Permalink

  האם כתבה זו יכולה או קיימת באנגלית? אשמח לקבלה

 4. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 15 במאי 2012 at 11:32 | Permalink

  רחל שלום,

  הכתבה אינה זמינה באנגלית נכון לכרגע.
  במידה ואת או מי ממכריך מעוניינים בעזרה באנגלית ניתן פשוט ליצור איתנו קשר כאן דרך האתר או בטלפון 03-5660504

 5. אירה אירה
  Posted 28 בדצמבר 2012 at 21:44 | Permalink

  ובכל זאת לא הבנתי אם זה מוכר ע”י ביטוח לאומי ומשרד הפנים?

 6. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 29 בדצמבר 2012 at 23:56 | Permalink

  ובכן איריס, זה מוכר בהחלט ובני הזוג נחשבים כבני זוג לכל דבר ועניין, זוגיות כזו מוכרת כ”ידועים בציבור” והם מוכרים גם בביטוח לאומי וגם במשרד הפנים.

 7. אנה אנה
  Posted 4 בינואר 2013 at 5:07 | Permalink

  רציתי לדעת בכל מקרה אם אפשר ללכת אם תעודה זאת למשרד הפנים והם יוכלו לשנות לי את המצב האישי לנשואה?

 8. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 5 בינואר 2013 at 21:07 | Permalink

  התעודה נועדה להחליף את הרישום במשרד הפנים ולא להיות משרד הפנים בעצמה, המצב האישי לא נרשם ממילא בתעודת הזהות אלא רק בספח, הספח הוא מסמך הדורש הוכחה, אי אפשר להסתמך עליו למרות שכולם מסתמכים עליו החוק קובע שהספח הוא ראיה לכאורה. תעודת הזוגיות היא תצהיר והיא ראיה ממש. היא קובעת שבני זוג הם בני זוג ובתור שכאלה מגיעות להם כל הזכויות המגיעות לבני זוג. לכן אין צורך ללכת למשרד הפנים בנוסף.

 9. שירן שירן
  Posted 20 במרץ 2013 at 17:02 | Permalink

  האם לתעודה יש מעמד כלשהו גם בחו'”ל במידה והזוג עובר למדינה אחרת?

 10. newfamily newfamily
  Posted 20 במרץ 2013 at 23:57 | Permalink

  לשירן,
  התשובה היא, כן בהחלט, היא מוכרת בכל המדינות המכירות בסטטוס של common law marriage כגון מדינות אירופה, קנדה ועוד. היא נרשמה כסימן רשום באיחוד האירופי ובצפון אמריקה.

 11. סטלה סטלה
  Posted 20 ביוני 2013 at 17:54 | Permalink

  הייתי רוצה לתרום אבל לא דרך כרטיס אשראי, דרך בנק. לא מצאתי פרטי חשבון שאפשר להעביר לשם תרומה.
  ישר כח על מה שאתם עושים!

 12. מרי-אן מרי-אן
  Posted 24 ביוני 2013 at 13:34 | Permalink

  האם על מנת לממש זכאויות שונות בביטוח הלאומי עדיין צריך למלא את הטפסים שלהם ולקבל מהם הכרה על היותנו ידועים בציבור או שהתעודה היא הוכחה מספקת? כלומר האם נדרש תהליך נוסף מול ביטוח לאומי על מנת לקבל את מה שמקבל כל זוג נשוי, בין היתר הזכות לחופשת לידה לגבר, קצבאות שונות וזכויות שארים?

 13. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 24 ביוני 2013 at 22:42 | Permalink

  מרי-אן, הביטוח הלאומי אמנם מכיר במעמדם של הידועים בציבור ומאבקנו זכה להישגים נוספים, כגון הכרה בזכויותיהם של בני זוג מאותו המין, זכויות נשים חד הוריות ועוד אולם בנוסף לתעודת הזוגיות הם דורשים למלא את הטפסים שלהם, אנחנו בדר”כ עושים זאת במשרדנו כשירות נוסף למקבלי התעודות. אנו מקווים שעם הזמן הביורוקרטיה תפחת, בינתיים אנחנו משתדלים להקל.

 14. הדס הדס
  Posted 5 בינואר 2014 at 19:35 | Permalink

  אז מה בעצם ההבדל בין ידועים בציבור לבעלי תעודת זוגיות? ומה ההבדלים בזכויות כאשר מנפיקים כזאת תעודה לעומת חתונה אזרחית?
  תודה

 15. new family new family
  Posted 6 בינואר 2014 at 18:18 | Permalink

  תעודת הזוגיות איננה הופכת אדם לידוע בציבור מי שהוא ידוע בציבור מנפיק תעודת זוגיות. הרעיון של התעודה הוא, לא ליצור את המעמד של מי שמנפיק אותה אלא לבטא ולשקף את מעמדו כידוע בציבור.
  תעודת הזוגיות היא ביטוי לתוקף שבני הזוג נותנים לעצמם. בהבדל מנישואים שאת הרישיון לנישואין ולזוגיות נותנת המדינה,
  תעודת הזוגיות נותנת את התוקף לעצמה, היא יוצרת מהפיכה מחשבתית, האומרת שכוחה של הזוגיות הוא כח פנימי מתוך הזוג עצמו ואין צורך לתת לה תוקף מבחוץ (מהמדינה) אין זה ראוי שהמדינה תשלוט ביחס למי שאנחנו אוהבים ועם מי אנחנו הולכים לישון.

  תעודת זוגיות מעניקה זכויות שוות לבני זוג מאחר ומעמדם של הידועים בציבור הוא כיום מעמד המוכר על פי חוק.
  מי שנושא תעודת זוגיות, לא יהיה חייב בעתיד במקרה של סכסוך בין בני הזוג, להתגרש ברבנות, בניגוד לנישואין אזרחיים המחייבים גירושין ברבנות.

 16. הדר הדר
  Posted 16 במרץ 2014 at 12:49 | Permalink

  והזכויות שניתנות מהמדינה לזוג נשוי לעומת זוג בעל תעודת זוגיות הוא שווה? אם לא מה ההבדלים?

 17. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 23 במרץ 2014 at 11:52 | Permalink

  הדר
  תוכלי להוריד את מדריך הזכויות בנושא תעודת הזוגיות, המפורסם באתר כאן https://newfamily.co.il/legal-info/marriage-articles/zugiut-guide/
  ולקרוא מה היא נותנת.

 18. Guy Guy
  Posted 8 ביוני 2014 at 12:46 | Permalink

  שלום,
  האם התעודה יכולה להביא למעמד אזרח לבת זוג זרה?
  ובמקרה זה להוות תחליף לנישואים אזרחיים בחו”ל על מנת לישב מעמדה של הזרה?

 19. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 9 ביוני 2014 at 8:32 | Permalink

  כן גיא, במענה לשאלתך התעודה מאפשרת לבן או בת זוג זרים להתחיל את ההליך המדורג לישיבת קבע או אף התאזרחות.

 20. סתיו סתיו
  Posted 26 ביוני 2014 at 18:55 | Permalink

  שלום,

  האם התעודה מוכרת על ידי ארצות הברית ומאפשרת לבן הזוג לקבל ויזת מלווה?
  כלומר, אם לבן זוגי ויזת J1, לפי ידעתי רק זוג נשוי יוכל להוציא ויזת J2 לבן הזוג שמצטרף. האם התעודה פותרת סוגיה זו?

  תודה!

 21. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 28 ביוני 2014 at 19:18 | Permalink

  לסתיו,
  תעודת הזוגיות היא מעמד הקרוי בארה”ב קוהביטציה, או שותפות ביתית והיא מוכרת רק במדינות מסויימות בארה”ב. היות ואמריקה מתייחסת לסוגיות המשפחה כעניין מדינתי לכל מדינה החוקים שלה. עם זאת על מנת לקבל וויזת מלווה יש לבדוק בשגרירות האמריקאית אם יסכימו לקבל את התעודה מאושרת על ידי נוטריון ובחותמת אפוסטיל של שופט בית משפט בישראל.

 22. יוסף אבמן יוסף אבמן
  Posted 1 בספטמבר 2014 at 18:29 | Permalink

  שאלה: אני אלמן בן 62, ונמצא כבר כמה חודשים בזוגיות עם עובדת זרה בת 43, תכננו להתחתן בנישואין אזרחיים (בקפריסין), אך לאחרונה התגלתה אצלי “המחלה”.
  חבר הפנה אותי אליכם ואמר שאתם נותנים פתרון טוב כמו נישואים אזרחיים, וככה לא נצטרך את כל הבירוקרטיה של הטיסה והנישואין.
  השאלה שלי היא כזו:
  1. אין לי ספק שלאחר 120 ילדי יעשו כל שביכולתם(!) כדי לשלול מזוגתי את זכויותיה (הם אוהבים אותי מאד והם כועסים על מערכת היחסים וטוענים שהיא מנצלת אותי), האם התעודה שלכם טובה כמו נישואים כדי להבטיח את זכויותיה? האם מעמד הידועים בציבור לא בעייתי יותר מהמוחלטות של הנישואין?
  2. האם נישואין לא יקלו את הליך ההתאזרחות של זוגתי?
  תודה רבה,
  מחכה לתשובתכם המהירה.

 23. אלה אלה
  Posted 2 בספטמבר 2014 at 17:48 | Permalink

  היי.האם התעודה תקפה גם בבנקים למשכנתאות .לקבלת משכנתה של בני זוג ולא כשל שתי רווקים? תודה מראש

 24. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 5 בספטמבר 2014 at 0:08 | Permalink

  יוסף שלום,
  אכן ניתן לפתור את מצוקתך בדרך של הנפקת תעודת זוגיות וכמובן להסדיר את זכויותיה של בת זוגך הן במגרת מעמדה כתושבת ישראל והן כבת זוג במסגרת צוואה.
  נשמח לסייע לך.

 25. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 5 בספטמבר 2014 at 0:28 | Permalink

  לאלה שלום וברכה,
  בהחלט התעודה תקפה לצורכי משכנתא של בני זוג. ואגב, אינך זקוקה למשכנתא של רווקים כשאת בזוגיות.
  את מוזמנת לפנות אלינו לטלפון 03-5660504

 26. שי שי
  Posted 9 בספטמבר 2014 at 20:07 | Permalink

  אני לא רוצה להירשם ברבנות מטעמים אידיאולוגים, מאידך לבן זוגי יש רב (אורטודוקסי) שמלווה את המשפחה שלו הרבה שנים והוא מעוניין שהוא יבצע את הטקס. השאלה שלי היא האם אפשר לבצע טקס דתי פרטי ורישום אזרחי?

 27. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 14 בספטמבר 2014 at 13:37 | Permalink

  שיר ושי שלום,
  ניתן לערוך טקס אבל יש לבות אותו בדרך משפטית, או באמצעות תעודת הזוגיות שלנו http://bit.ly/1jn3mH0 או בדרך של נישואים אזרחיים בחו”ל או ברבנות. אנו ממליצים לכם לפנות אלינו להתייעץ עם אחד מעורכי הדין שלנו. משרדנו פועלים בימים א’ עד ה’ בין השעות 09:00 עד 18:00 מספר הטלפון שלנו 03-5660504 כתובתנו רחוב טיומקין 16, תל אביב.

 28. תומר תומר
  Posted 9 באוקטובר 2014 at 16:19 | Permalink

  האם תעודת זוגיות קבילה במשרד הפנים בתהליך הטיפול במתן מעמד על סמך חיים משותפים לבת זוג זרה של ישראלי ?
  האם מחליפה מסמכי נישואין מאל סלבדור (חתונה אזרחית בחו”ל) לקיצור התהליך המדורג וקבלת רשיון לישיבת ארעי מסוג א/ 5 ?

 29. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 9 באוקטובר 2014 at 19:21 | Permalink

  תעודת הזוגיות והתצהיר המצורף לה עם הודעת רישום זוגיות (הכל נעשה אצלנו) מסייעת בהחלט להסדרת מעמד במשרד הפנים.
  יש לזכור שהתהליך המדורג הוא ארוך, אבל הוא ניתן להיעשות באמצעות תעודת הזוגיות.
  אתם מוזמנים לקבוע אצלנו פגישה להנפקת התעודה. צרו קשר 03-5660504

 30. שון שון
  Posted 12 באוקטובר 2014 at 19:48 | Permalink

  האם הזכויות האלו תקפות לזוג חד מיני?

 31. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 13 באוקטובר 2014 at 11:10 | Permalink

  כן, שון בהחלט תקף גם לבני זוג מאותו המין. אתה מוזמן לבקר בדף ההסבר אודות התעודה http://bit.ly/1jn3mH0

 32. ליאור ליאור
  Posted 14 בדצמבר 2014 at 9:41 | Permalink

  אהלן,
  אשמח להבין כמה דברים לפני שאנו מגיעים אליכם;
  1. האם תעודת זוגיות מקנה לי את האפשרות לקחת את שם משפחתו של בעלי ולהחליף את זה בתעודת זהות?
  2. האם אוכל לשנות את ה”סטטוס” שלי בתעודת זהות לנשואה?
  3. אם ידועים בציבור הוא משהו שידוע ומעוגן בחוק אז לשם מה אני זקוקה לתעודה? ביצענו טקס מול עדים, כתבנו לעצמנו כתובה, קידשנו בטבעת כדת משה וישראל ושברנו כוסות. פשוט בלי הרבנות.

 33. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 17 בדצמבר 2014 at 17:12 | Permalink

  שלום ליאור
  1. הזוגיות שלכם מקנה לך את האפשרות לשנות את שם משפחתך עלייך לפנות לשם כך למשרד הפנים ולבקש לשנות/להוסיף את שם משפחת בן זוגך לשמך ראי כאן http://bit.ly/1yBZ6K5
  2. התעודה נועדה להחליף את הספח של תעודת הזהות משום כך אין צורך לתקן אותו, אנחנו גם נשאף שלא לתקנו כי אחרת אין טעם בכל המהלך הזה, כי מי שמשנה את מחזיר את עצמו לרבנות.
  3. תעודת הזוגיות היא המסמך הרשמי המעיד על זוגיותכם, במקום להוכיח אותה באמצעות עשרות מסמכים ועדויות היא בנויה על בסיס תצהיר שאתם נותנים בפני עו”ד ובכך פותרים עצמכם מכל הוכחה נוספת בעתיד על היותכם בני זוג.
  4. לידיעתך, הטקס שערכתם כפי שאת מתארת עלול לסכן אתכם בעתיד אם ידווח עליו ככזה, ראי הקישור המצורף http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4449069,00.html.

  אנו נשמח להסדיר את עניינכם ולהנפיק לכם תעודת זוגיות. את מוזמנת לפנות אלינו.

 34. סתיו סתיו
  Posted 26 בינואר 2015 at 10:52 | Permalink

  סעיף 5 נקטע באמצע. איך מתבצע תהליך סיום היחסים במידה שבני הזוג נפרדים?

 35. new family new family
  Posted 26 בינואר 2015 at 15:39 | Permalink

  ראי האמור בסעיף 10 בעמוד זה ובאופן מפורט יותר כאן https://newfamily.co.il/blog/zugiut-seperation/

 36. טלי טלי
  Posted 15 בנובמבר 2015 at 0:08 | Permalink

  שלום,

  אני ובן זוגי מעוניינים להנפיק תעודת זוגיות . בן זוגי גרוש והוא אינו מעוניין להמשיך להופיע ככזה במשרד הפנים. האם יש דרך להסדיר זאת מבלי להתחתן באופן “רשמי”?

 37. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 18 בנובמבר 2015 at 22:17 | Permalink

  את הזוגיות החדשה אפשר להסדיר, אולם איננו פועלים לשינוי הרישום במשרד הפנים מן הטעם הפשוט, שאנחנו מבקשים למנוע את שליטת המדינה ברישומינו ובשינויים החלים בהם. ככל שיש למדינה כח לשנות ולתת אישורים, יש לה גם כח לבטל את האישורים. כדי שהשליטה תחזור לידיים שלנו איננו עוסקים יותר בנושא הרישום. למעט המאבק שלנו לבטל את הרישום לכולם. אנו סבורים שמידע זה איננו צריך להופיע במסמכי הזיהוי של אף אדם. תעודת הזוגיות תוכל לשמש לבן זוגך להצגה פומבית במקום הספח שבו נרשם כגרוש. כלומר יציג את תעודת הזוגיות במקום ויוכר על ידי כל משרדי הממשלה כבן זוג ולא כגרוש.

 38. אולגה אולגה
  Posted 27 בפברואר 2016 at 0:01 | Permalink

  היי,

  אני וחבר שלי מתכננים לקנות דירה ביחד בקרוב ויתכן ובשל נסיבות שונות נרצה לקנות אותה לפני הזמן המתוכנן (ממש בחודשים הקרובים)
  ולא יהיה לנו זמן להתעסק בחתונה בחו”ל ונרצה למצוא פתרון מהיר יותר וקל יותר לעניין הטכני של הנישואים. לכן היינו רוצים לדעת:

  1. האם תעודת זוגיות תתן לנו בידיוק את אותם זכויות בבנקבעת לקיחת משכנתא כמו נישואים רגילים?
  2. כמה זמן לקוח להוציא תעודת זוגיות?

 39. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 27 בפברואר 2016 at 18:21 | Permalink

  לשאלתך, התשובה היא חיובית, צרו איתנו קשר 03-5660504

 40. אייל עוז אייל עוז
  Posted 4 בספטמבר 2017 at 13:29 | Permalink

  שלום, רציתי לדעת האם תעודת זוגיות היא שוות ערך ל civil union

 41. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 11 בספטמבר 2017 at 19:15 | Permalink

  תעודת הזוגיות היא ™Domestic Union שזכה להכרה ברוב מדינות המערב כקוהביטציה. Civil Union מקובל במדינות העולם כנישואים בין בני זוג מאותו המין ואילו אצלנו אין כל הבדל זה כולל גם בני זוג סטרייטים וגם בני זוג מאותו המין, ללא שום הבדל.

 42. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 12 באוקטובר 2017 at 23:53 | Permalink

  במדינות מסויימות בעולם כן בהחלט, בכל מקרה יש לבדוק בכל מדינה ומדינה.

 43. סער סער
  Posted 12 בינואר 2018 at 7:55 | Permalink

  אני בתהליך קבלת אזרחות פורטוגלית. החוק שם קובע שניתן יהיה להחיל את האזרחות על בנזוגי היהודי במידה ונהיה נשואים 3 שנים לפחות ביום הגשת הבקשה.
  השאלה היא, האם מעמד של “ידוע בציבור” כמו שהתעודה שלכם מקנה, תתקבל ע”י הרשויות הרלבנטיות בפורטוגל והם אכן יוכלו לתת לו אזרחות?
  כי כרגע כיוון המחשבה שלננו הוא להתחתן באירופה ליתר ביטחון.

 44. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 21 בינואר 2018 at 11:03 | Permalink

  הניסיון שלנו הוכיח שכן, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר 03-5660504

 45. אורית אורית
  Posted 12 במאי 2018 at 21:26 | Permalink

  1. האם לצורך הנפקת תעודת זוגיות נדרש להוכיח רווקות של בני הזוג? ובאיזו צורה?
  2. האם ניתן להנפיק תעודה כזו לבני זוג שבוחרים לא לגור ביחד אך מגדירים את עצמם כבני זוג?

 46. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 27 במאי 2018 at 21:40 | Permalink

  1. לצורך הנפקת תעודת זוגיות יש צורך להוכיח שבני הזוג גרים יחד ומנהלים משק בית משותף ואין להם בן זוג אחר איתו הם מנהלים משק בית משותף במקביל.
  (אין צורך להמציא תעודת רווקות, כי בני הזוג עורכים תצהיר בשבועה לפיו עליהם לומר את האמת).
  2. במידה ובני הזוג אינם מתגוררים יחד, ואינם מנהלים משק בית עם אדם אחר מלבד בן הזוג איתו הם מבקשים להנפיק תעודה, הם יוכלו להנפיק תעודת זוגיות.

 47. נטלי זיו נטלי זיו
  Posted 19 באוגוסט 2018 at 18:52 | Permalink

  היי,

  אם מוציאים מהמשוואה רבנות בארץ או חתונה אזרחית..
  ובכל מקרה מוכרים כידועים בציבור, מה היתרון של תעודת הזוגיות?

  תודה!
  נטלי

 48. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 13 בספטמבר 2018 at 14:18 | Permalink

  יתרון גדול מאד, בשל העובדה שזהו מסמך המוכיח את מעמדך כבת זוג, מבלי הצורך להתרוצץ ולהוכיח אותו בכל פעם מחדש, בפני כל רשות מחדש ובפני כל מוסד ומוסד. כשם שאין צורך להוכיח את הנישואים ודי בהצגת מסמך הנישואים כך גם מעמדך כמי שחיה בזוגיות קבועה ומחייבת.

פרסם תגובה

שדות חובה מסומנים ב *

*
*

מותר להעזר בסימני HTML הבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מרקטיזם - פרסום בגוגל / פרסום באאוטבריין