שירותים משפטיים באמצעות המחלקה המשפטית

ראש השנה 003

השירותים המיוחדים שלנו:

תעודת זוגיות ©

תעודת זוגיות היא הפתרון להצהרה על הזוגיות שלכם, התעודה המונפקת באופן בלעדי, על ידי ארגון משפחה חדשה, מעוצבת ככרטיס אישי שאינו ניתן להעברה. התעודה מעידה על כך שבני הזוג הנושאים אותה חיים בזוגיות קבועה כידועים בציבור.

הסכמי ממון

הסכם ממון הוא חוזה הנערך בכתב בין בני זוג, בין אם הם בוחרים להינשא ובין אם לאו, ובו מוסדרים כל ענייני הרכוש ביניהם, זאת בהתאם לרצון האישי והפרטי של כל אחד מהם.  אנו מציעים חינם, את המדריך להכנת הסכמים במשפחה- להורדה לחצו

צוואה ביולוגית

ארגון משפחה חדשה הוא הגוף היחיד בישראל אשר התמחה בתחום זה ומוביל אותו. נוסח הצוואה הביולוגית של ארגון משפחה חדשה הוא הנוסח היחיד הניתן למימוש בפועל משום היותו מותאם לדרישות החוק הישראלי .

תכנון צוואה

ארגון משפחה חדשה באמצעות המחלקה המשפטית, עוזר לכם לתכנן, להכין ולערוך צוואה באופן מקצועי ודיסקרטי, על מנת להבטיח שעתיד רכושכם ומשפחתכם יהיה בהתאם לרצונכם.

טקס נישואין אזרחי

הטקסים נערכים בכל מקום ובלבד שהוא מקובל עליכם וראוי לאכלס את קהל המוזמנים שלכם ובמקרה שבחרתם לעשות זאת ללא קהל ומוזמנים, נערוך לכם את הטקס בנוכחותנו בלבד.

הורות ופונדקאות

ארגון משפחה חדשה מומחה בליווי משפחות בהליכי אימוץ ופונדקאות בארץ ובחו”ל.

ייעוץ וסיוע משפטי

במהלך 20 שנות פעילות התמחתה המחלקה המשפטית של ארגון משפחה חדשה, בכל סוגיות המשפחה ובעיקר בנושאים מורכבים וחדשניים. התמחותנו המקצועית הפכה אותנו לארגון המוביל בארץ בנושאים הקשורים בזוגיות, הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים, הסכמים בין ידועים בציבור.

כמו כן, אנו הארגון המוביל בכל הנושאים הקשורים בהסדרת הורות, הסכמי הורות, הסכמי פונדקאות, הסדרת אימוץ של ילדי בני זוג, הסכמי הפרייה ועוד.

ארגון משפחה חדשה הוא הארגון המוביל בעולם בתחומי הפריון הטכנולוגי והסדרתם המשפטית, והוא עטור פרסים בתחום זה.

מדריכי הזכויות © של ארגון משפחה חדשה

ארגון משפחה חדשה מפרסם מדריכי זכויות מפורטים במגוון תחומי החיים והמשפחה, על מנת שאתם תדעו את זכויותיכם. כל המדריכים שלנו זמינים לרשותכם, ניתן להזמין עותק מודפס בדואר או למלא טופס ולקבל עותק ב-PDF לדואר הלאקטרוני.

להזמנה של מדריכי הזכויות של משפחה חדשה בנושאים כגון : פיריון, ירושה, זוגיות, הסכמי ממון, נישואין ונישואין אזרחיים,  לחצו כאן.

מרקטיזם - פרסום בגוגל / פרסום באאוטבריין